Kurbanlık Büyükbaş Hisse 1

Kurbanlık Çiftliği nin düzenlemiş olduğun kurban kesim ve satış organizasyonu 2023 kurbanlık hisse fiyatları belli oldu.

Kurbanlık Büyükbaş Hisse 1

Doğu  ve Güneydoğu anadolu’nun Kars , Erzurum , Ağrı , Afyon dan getirilen kurbanlık’larımız İstanbul ve Kocaeli Halkının Hizmetine sunulmuştur.Kurbanlık hisse organizasyonumuzda Et entegre, perakende şubelerimiz, Çiftliğimiz ve İnternet sayfamızdan bize müracat eden müşterilerimizin başvuruları çerçevesinde 7 şer kişilik gruplar oluşturularak kurban sahipleri belirlenmektedir.Kurbanlıklar müşterilerimize  taahhüd edilen belirli kg arası (belirli kg altına düşmiyecek ) olacak şekilde seçilerek kurban sahiplerine bilgi verilmektedir.Kurbanlıklar kurban bayramının 1 gününe kadar dinlendirilerek çiftliğimizde beslenmektedir.

Kurbanlık Kesim

Kurbanlık Sahipleri Kurban bayramının 1. günü kurbanlıklarının kesilecek saati ve teslim saati bildirilerek kurban bayramında o saatte çiftliğimizde hazır bulunmaları istenmektedir.Kesim işleminde müşterilerimiz herhangi bir işlem yapmadan sadece kurbanlıklarını teslim almaktadır.Bayramın  1 günü Kahvaltı ve Yemek gibi ikramlarda sunulmakta olup herhangi bir yicek, meşrubat getirmeleri istenmemektedir.Kurban kesilme işlemi kesim başlamasından itibaren 40 dk ile 55 dk sürmektedir.

Vekalet ve Teslimat

Kurbanlık hisse alan müşterilerimizin o gün fırsat bulamayıp gelemeyecekleri ve manevi imkanlarının bulunmaması ve bu ibadeti gerçekleştirmek istemelerini göz önünde bulundurarak evlere teslimat işlemlerimiz ve şubelerimiz yada et entegre tesisimizden teslim alma gibi imkanları sağlanmaktadır.Müşterilerimizin kurban kesim günü bulunamayacığını söylemesi üzerine vekalet işlemleri başlatılarak kurbanlık çiftliği ekipleri vekalet alma işlemlerini gerçekleştirmektedir.Kurbanlıkları bayramın 1 günü kesilerek çiftliğimizde ve et entegre tesislerimizde soğuk hava depolarında bekletilerek kurban bayramının 2. günü veya 3. günü evlerine teslim edilmektedir.

Kurbanlık Büyükbaş Hisse 1 Fiyatı

Kurbanlık Büyükbaş Hisse  30 ile 35 kg arası gelmekte olup fiyatı kesim parçalama paketleme ve eve teslimat hizmetleri de dahil olmak üzere 13500 tl’dir.

Sipariş vermek için ,

İletişim Bilgileri

Facebook