masaüstü kurbanlıkçiftliği 2

Kurbanınız Emin Ellerde

Kurbanlık çiftliği Kurban Satış işlemi öte yandan bir İbadet olduğunu bilmekteyiz ve bu konuda gerekli tedbirlileri alıp islami usullere uygun olarak satış öncesi satış işlemleri satış sonrası kesim işlemleri hisseleme işlemleri ve kurbanlık ibadeti sonrası helalleşme gibi farizaları özenle ve hassasiyetle yerine getirmekteyiz.

Herkese Adil Dağıtım

Parçalama işlemi her hisse sahibine kurbanlığın her bölgesinden eşit ve adaletli parçalar düşecek şekilde yapılır. Kurbanlık Çiftliği Kurban müşterilerimizden çiftliğimize gelemeyenlerin vekalet (vekalet mesuliyetini bilip) ile kurban farizanı en güzel şekilde yerine getirmektedir.

Vekaletle Evinize Teslim Ediyoruz

Kurban etlerinin bayram içinde dağıtılması ve yenilmesi tüm kurban sahipleri için oldukça önemli bir konu. Bu yüzden Kurbanlık Çiftliği , kesilmiş, parçalanmış ve tüketime hazır kurban etlerini taahhüt ettiği günde, soğutucu araçlarla evinize teslim eder.

 • Kurbanlık satışının tek ticaret olmayıp ibadet olduğunun farkında olup gerekli hassasiyeti göstermiş olduğunuz için teşşekkür ederim.İnşAllah her sene sizinle beraber kesmeye devam etmek isterim.(Samet Ö.)30.07.2020
 • 5 sene önce internet üzerinden 1 hisse alımıyla tedirgin olarak yapmış olduğum kurbanlık ibadetimi bu sene 13 kişi olarak 2 ad büyükbaş kurbanlık alarak gerçekleştiriyoruz.Sizi insanlara tavsiye ederken gönül rahatlığıyla kesim işleminizi ikramlarınız vb. tüm süreçleri anlatabiliyorum göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok tşk ederim.(Özkan A.)(12.08.2019)
 • Kurbanlık Hisse Aldım Rabbim Kabul etsin 2.gün demiştiniz 2.gün akaşama doğru geldi ben öğlen bekliyordum ama tşk ederim biz biraz sabırsız oluyoruz ama malum kurban video çekimlerini gönderdiğiniz içinde tşk ederim hayırlı işler dilerim.(Hayrettin U.)(01.08.2020)
 • 4 senedir hem kasap şubenizden etlerimizi alıyoruz hemde kurbanlığımızı sizden alıyoruz.Yapmış olduğunuz hizmetler için tşk ederiz.Çiftliğiniz biraz uzak ama hizmetinizden dolayı sizi tercih ediyoruz.(Perihan K.)(24.08.2018)
 • ”Her kurban organizasyonumuzu 35 kişilik grup olarak burda yapıyoruz istanbulda bi yer ama doğa içerisinde güzel biyer sayilir” Nimet ERSAH
 • ”Kurbanımızı kestik , çok başarılı bir ekiple çalışıyorlar, kesim saati gecikmeden , islami usüllere uygun , ikramlar eşliğinde kesim yapıyorlar. Hizmet anlayışları ve fiyatları çok iyi.”Adem S.
 • ”Mükemmel”✌️ Deniz Ateşoğlu
 • ”2017 kurbanında burada kestirdik, gözünüzün önünde kurbanı kesiyorlar. Yoğunluktan dolayı aksama olabiliyor. Sonuç olarak herkeze poşet içinde hisseyi veriyorlar. Bence güzel yine geleceğim inş” Onur Avcıoğlu
 • ”Kurban almak için gittim kurbanlıklar uygun fiyatta kesimi ve payida içind e” Hüseyin BAYCAN
 • ”Kurban için ideal bir yer” Murat ALKAN
 • Benim icin kurban kesiminde hayvanin eziyet cekmeden islami sartlara gore işini tam anlamiyla bilen insanlar tarafindan gozumun onunde kesilmesi,hayvanin temiz hijyenik bir ortamda kesilmesi,kesilen hayvanin her kismindaki yerinin eşit oranlarda pay edilerek posetlenip teslim edilmesi,en önemliside size verdikleri randevu saatinde kesimi gerceklestirip kesim ve teslim suresinin maxsimum 1 saatte bitmesini istiyordum.Bu aradigim özelliklerdeki yeri 4 yil once internet uzerinden buldugum kurbanlik çiftliginde buldum.4 yıldırda burada kurbanimizi kesmekteyiz.kesinlikle tavsiye ederim. ÖZKAN AYDINGÖZ