Kurbanlık Çiftliği Adaklık Koç, Akika Kurbanı, Kurbanlık Koç

Kurbanlık Çiftliği olarak 14 yıllık tecrübe ile kendi besi çiftliğimizden siz değerli müşterilerimize adaklık koç, akika kurbanı ve kurbanlık koç satışlarımız devam etmektedir. İslami usullere göre kendi besi ”çiftliğimizden” dilerseniz teslim alabilir dilerseniz de adınıza vekaleten kesilerek soğuk hava deposunda dinlendirildikten sonra, soğutuculu araçlar ile 2.günü kemikli ve kemiksiz olarak parçalara ayrılarak ”evinize teslim” ediyoruz.

Dileyen müşterilerimiz Kadıköy, Sancaktepe, Maltepe, Tuzla gibi ilçelerde bulunan Şubelerimizden de paketlenmiş olarak teslim alabilirsiniz

Kurbanlık Koç

30 – 35 kg
Kıvırcık, Karaman
HelalKesim
Uzman Kasaplar
Dilerseniz 2. Gün Eve Teslim

Fiyat : 9500,00₺ incele

Kurbanlık Koç

40 – 45 kg
Kıvırcık , Karaman
HelalKesim
Uzman Kasaplar
Dilerseniz 2. Gün Eve Teslim

Fiyat : 11000,00₺ incele

Küçükbaş Kurbanlık

45 – 50 kg
Kurbanlık Koç
Helal Kesim
Uzman Kasaplar
Dilerseniz 2. Gün Eve Teslim

Fiyat: 12500,00₺ incele

Kurbanınız Emin Ellerde

Kurbanlık çiftliği Kurban Satış işlemi öte yandan bir İbadet olduğunu bilmekteyiz ve bu konuda gerekli tedbirlileri alıp islami usullere uygun olarak satış öncesi satış işlemleri satış sonrası kesim işlemleri hisseleme işlemleri ve kurbanlık ibadeti sonrası helalleşme gibi farizaları özenle ve hassasiyetle yerine getirmekteyiz.

Soğutuculu Araç ve Hijyen

Tarafımızdan almış olduğunuz kurbanlıklar veteriner hekim kontrolünde kurbanlık şartlarını taşıyan kurbanlıklardan seçilmektedir, hijyen şartlarına uygun olarak soğutuculu araçlarla tarafınıza teslim edilmektedir.

Vekaletle Evinize Teslim Ediyoruz

Kurban etlerinin bayram içinde dağıtılması ve yenilmesi tüm kurban sahipleri için oldukça önemli bir konu. Bu yüzden Kurbanlık Çiftliği , kesilmiş, parçalanmış ve tüketime hazır kurban etlerini taahhüt ettiği günde, soğutucu araçlarla evinize teslim eder.

 

TESLİM

 

Hizmette 14. Yılımızdayız

TESİSİMİZ YIL BOYUNCA VACİP OLAN KURBAN İBADETİNİZ, ADAK, AKİKA, HAYIR YA DA TEMEL TÜKETİM İHTİYACINIZI KARŞILAMAK VEYA ÖZEL GÜN VE DAVETLERİNİZ İÇİN HİZMET VERMEKTEDİR. KESİMLER, İŞİNİN EHLİ EKİBİMİZ TARAFINDAN İSLAMİ USULLERE UYGUN AŞAĞIDAKİ TARİFİ VERİLEN 6 TEMEL AŞAMADAN GEÇEREK YAPILMAKTADIR.