Kurumsal

.       Kurbanlık Çiftliği Uzun yıllara dayanan güvenilirliğimiz; kalite odaklı çalışma anlayışımız, doğaya ve çevreye saygımız, yetkin yönetim sistemleri ve kurumsal yapımız en önemli kaynaklarımızdır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek, güzel bir ortamda en iyi lezzetleri sunabilmek için tüm gayret, titizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak çalışıyoruz.

 

Kurbanlık Çiftliği
Kurbanlık Büyükbaş Küçükbaş Hisse Satış ve kesim merkezi

Kurbanlık Çiftliği geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.Besicilik  sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü Et çeşitleri , dana ,kuzu , tavuk besicilik  hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

 

 

İlk Kuruluş

.          1997 Yılında Kurulan Firmamız İlk olarak Tuzlada bulunan İSTANBUL CANLI HAYVAN BORSASINDA faliyet göstermişdir.2000 yılında Bu faliyetler esnasında et entegre tesislerinin kurulmasıyla İlk Canlı Hayvan Komisyonculuğuyla beraber Karkas Dana ve Karkas Kuzu satışı başlamıştır.Bu işlemlerle beraber 2004 Yılında çiftliğimiz kurularak İstanbul Halkına kurbanlık satış  ve kesim oranizasyonları devam etmektedir.Firmamız 2009 yılında almış olduğu karar ile İlk perakende satış Şubesi Sancaktepe kurulmuştur.

 

2010 Kurban Faliyetlerimiz Kurbanlık Çiftliği Firmamız Kurulmasıyla beraber 2010 yılında İstanbul ve Kocaeli Halkının sorunlarını ve Perakende Satış müşterelierimizin istekleri üzerine hız kazandırılarak İstanbulun çeşitli semtlerinde Servis araç ları ile çiftlik ziyaretleri sağlanmıştır.Kurbanlık faliyetlerimize bir yenisini ekleyerek Eve Teslim Kurbanlık hisse satışlarımız başlamıştır.Bu satış işlemi ile beraber birlik beraberlik ve ortak kurban ibadeti yapmak isteyen insanları bir araya toplamış olduk.Bu işlemimiz 2010 yılından beridir devam etmektedir.

 

Farkında Olabilmek

Kurban Satış işlemi öte yandan bir İbadet olduğunu bilmekteyiz ve bu konuda gerekli tedbirlileri alıp islami usullere uygun olarak satış öncesi satış işlemleri satış sonrası kesim işlemleri hisseleme işlemleri ve kurbanlık ibadeti sonrası helalleşme gibi farizaları özenle ve hassasiyetle yerine getirmekteyiz.

“Kurbanlık büyükbaş hayvanları da sizin için Allah’ın dininin nişanelerinden kıldık. Sizin için onlarda hayır vardır. Onlar saf saf sıralanmış dururken kurban edeceğinizde üzerlerine Allah’ın adını anın. Yanları üzerlerine düşüp canları çıkınca onlardan siz de yeyin, istemeyen fakire de istemek zorunda kalan fakire de yedirin. Şükredesiniz diye onları böylece sizin hizmetinize verdik.” “Onların etleri ve kanları asla Allah’a ulaşmaz. Allah’a ulaşacak olan ancak, sizin O’nun için yaptığınız, gösterişten uzak amel ve ibadettir.” (Hac 36,37)Kurban Organizasyonumuza katılmak ve Sipariş verebilirsiniz