Kurban Çiftliği olarak 21 yılı aşkın bir süredir  adak satışı ve kurban satışı konusunda hizmet vermektedir. Bu 21 yılın 5 yılı İstanbul’un değişik yerlerinde adak ve kurbanlık satarak, son 16 yıllık zamanda ise şirketleşerek Tuzla İstanbul Canlı Hayvan Borsası yanında bulunan  AB standartlarındaki tesislerimizi Kesim tesisi ve İstanbul Formula 1 pisti yakınındaki Kurbanlık Çiftliğimizde bulunan yılın 365 günü 24 saat hizmet verilmektedir.

Ve son bir 6 yıldır  da internet üzerinden adak ve kurban satışı yapmaya başlamış bulunuyoruz. Adak ve kurban satışı hem hijyen açısından hem de zaman açısından önemlidir ve biz Kurbanlık Çiftliği Ekibi olarak  bunun farkındayız. Teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü iletişim aracından faydalanmayı günümüz zorunlu kılmaktadır.

Çifliğimiz toplam 8 dönüm arsada olmak üzere dağ yamacının dibinde doğal ortam hijyenik kesim tesisi ve küçükbaş büyükbaş hayvan olarak hersene olduğu gibi bu senede hizmet vermekteyiz

Tesisimiz 1.800 mt. büyüklüğünde olup siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzu hatırlatarak. Nokta adak kurban olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.