Adaklık Ve Akika Kurban

Küçükbaş Hayvanlarımız Türkiyenin Trakya , Balıkesir ve Ege yöresinin bazı kesimlerinden Kıvırcık cinsi ve karaman cinsi koç ve koyunlardan seçilerek Kurbanlık Çiftliğimize getirilerek Yıl boyunca Adak Satışı ve  Kurban Satışı yapılabilmektedir.

Özellikle Kıvırcık cinsinin seçilmesinin sebebi diğer koyun cinslerine göre daha herhangi bir koku gelmemesi ve özellikle en çok tercih edilen etinin yumuşaklığı ve yağ oranının az çıkmasından dolayıdır.Kurbanlık çiftliği 21 yıl tecrübesi ile müşterilerinin isteklerine göre cevap vermeyi ve memnuniyeti özellikle ibadet olan bu işte tarafların rızasını gözetmektedir.

        Adaklık Kurbanlığınızı Kendiniz Seçebilirsiniz

Küçükbaş Kurbanlık hayvanlarımız Çiftliğimizde gelip kendiniz seçme imkanınız bulunmakta olduğu gibi iletişim numaralarımızdanda ekiplerimizin tarafınıza video ve fotoğraf gibi seçme imkanlarıylada yardımcı olunmaktadır.

Adaklık ve Akika  herbiri avuç içi olacak şekilde parçalanıp paketlenerek teslim edilmektedir.İsterseniz  çiftliğimizden teslim alabilir yada sizden adak, akika ve kurbanlıklarınız kesimi için vekalet alınarak  1.günü kesilip evinize adresinize teslim edilmektedir.Dileyen Müşterilerimiz İstanbulun çeşitli ilçelerinde bulunan şubelerimizden de teslim alabilirler.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümündeki numaralardan veya whatsap butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.Kurbanlık ve Adaklık İbadetinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmek için sizide bekleriz.

Tel : 0553 864 34 25

whatsapp: 0553661 92 76

 [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]