Küçükbaş Hayvanlarımız Türkiyenin Trakya , Balıkesir ve Ege yöresinin bazı kesimlerinden Kıvırcık cinsi ve karaman cinsi koç ve koyunlardan seçilerek Kurbanlık Çiftliğimize getirilerek Yıl boyunca Adak Satışı ve  Kurban Satışı yapılabilmektedir.

Özellikle Kıvırcık cinsinin seçilmesinin sebebi diğer koyun cinslerine göre daha herhangi bir koku gelmemesi ve özellikle en çok tercih edilen etinin yumuşaklığı ve yağ oranının az çıkmasından dolayıdır.Kurbanlık çiftliği 21 yıl tecrübesi ile müşterilerinin isteklerine göre cevap vermeyi ve memnuniyeti özellikle ibadet olan bu işte tarafların rızasını gözetmektedir.

        Küçükbaş Kurbanlığınızı Kendiniz Seçebilirsiniz

Küçükbaş Kurbanlık hayvanlarımız Çiftliğimizde gelip kendiniz seçme imkanınız bulunmakta olduğu gibi iletişim numaralarımızdanda ekiplerimizin tarafınıza video ve fotoğraf gibi seçme imkanlarıylada yardımcı olunmaktadır.

        Küçükbaş Kurbanlık
  1. Küçükbaş Kıvırcık : 34-38 kg arası
  2.  Küçükbaş Kıvırcık:40 – 45 kg arası

Kurbanlık Koç Küçükbaş çeşitleri yukarıda belirtilen kg arası gelmektedir.Bunlar kemikli olup herbiri avuç içi olacak şekilde parçalanıp paketlenerek teslim edilmektedir.İsterseniz bayramın 1. günü başında bulunup vekaleti vererek kurbanınızı çiftliğimizden teslim alabilir yada sizden kurbalığınızın kesimi için vekalet alınarak bayramın 1.günü kesilip 2 veya 3 günü evinize adresinize teslim edilmektedir.Dileyen Müşterilerimiz İstanbulun çeşitli ilçelerinde bulunan şubelerimizden de teslim alabilirler.

Kurbanlık Çiftliğinin düzenlemiş oluduğun Kurbanlık satış ve kesim Organizasyonuna kayıt olmak için sipariş ver kısmına tıklayarak formu doldurabilir ve çalışanlarımız tarafından gerekli kayıt işlemlerini başlatabilirsiniz.Daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümündeki numaralardan veya whatsap butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.Kurbanlık İbadetinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmek için sizide çiftliğimize bekleriz.