Kurbanlık Siparişi Vermek İstiyorum

Kurbanlık Çiftliğinden  sipariş vermek için altta oluşturulan sipariş formunu doldurmanız yada iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.Kurbanlık Çifliğinden kurbanlık Satış kesim organizasyonumuz 21 yıllık tecrübe ile devam etmektedir

Kurban siparişlerinizi adresinize teslim edilecek şekilde www.kurbanlikciftligi.com üzerinden verebilir ve 20 – 21 – 22  Temmuz tarihleri arasında teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

 

Kurbanlık Satış işlemleri  17 Temmuza Kadar Devam Etmektedir

Kurbanınız isteğiniz üzere çiftliğimzdeki veya istanbulun çeşitli bölgelerinde bulunan şubelerimizde muhafaza edilip dilediğiniz tarihte teslim alabilrsiniz.
Kurbanlık Çiftliği
Kurbanlık Çiftliği Doğayla içiçe

           Formu Eksiksiz Olarak Doldurunuz
  1. İlk Olarak Kurbanlık Siparişiniz Kimin Adına Olcaksa O kişinin isim ve soyismini yazınız
  2. Email Kurbanlık siparişinizin dekont ve sipariş fişi için bir e-mail adresi giriniz.
  3. Kurbanlık siparişiniz için sizinle iletişime geçebileceğimiz bir veya 2 İletişim numarası giriniz.
  4. Hisse adı bölümüne Hisse, Küçükbaş ve Büyükbaş olarak belirtiniz
  5. Açıklama bölümüne Bilgi almak istiyorum yada Kayıt olmak istiyorum yazabilirsiniz

  Kurbanlık Bağışı yapılmamaktadır

  Kurbanlık çiftliğinde firmamızın herhangi bir kurum veya vakıf ile anlaşması bulunmamaktadır.Herhangi bir kurum veya vakıfa bağış yapılamamaktadır.Müşterilerimizin isteği üzerine sadece kestirmiş olduğu kurbanlığı şu vakıf yada kuruma iletmesini istediği takdirde gerekli göçrüşmeler yapılarak gerçekleştirilmektedir.

  Kurbanlık Çiftliğimizde kurbanlık Satış ve kesim işlemleri profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirilmektedir.Bu işlemlerde dilerseniz kurbanlıklarınızın başında bulunabilip vekaleti verip kesim işlemlerini görebilirsiniz dilersenizde vekalet verip işlemlerinizi sizin adınıza kurbanlık çiftliği ekiplerimiz yerine getirebilmektedir.

  Kurbanlık Kesim işlemleri tamamıyla islami farizalara uygun olarak veteriner hekimler tarafından kontrol edilmiş hayvanlarımızdan oluşturulmaktadır.

  Kurban Satış işlemi öte yandan bir İbadet olduğunu bilmekteyiz ve bu konuda gerekli tedbirlileri alıp islami usullere uygun olarak satış öncesi satış işlemleri satış sonrası kesim işlemleri hisseleme işlemleri ve kurbanlık ibadeti sonrası helalleşme gibi farizaları özenle ve hassasiyetle yerine getirmekteyiz.

  “Kurbanlık büyükbaş hayvanları da sizin için Allah’ın dininin nişanelerinden kıldık. Sizin için onlarda hayır vardır. Onlar saf saf sıralanmış dururken kurban edeceğinizde üzerlerine Allah’ın adını anın. Yanları üzerlerine düşüp canları çıkınca onlardan siz de yeyin, istemeyen fakire de istemek zorunda kalan fakire de yedirin. Şükredesiniz diye onları böylece sizin hizmetinize verdik.” “Onların etleri ve kanları asla Allah’a ulaşmaz. Allah’a ulaşacak olan ancak, sizin O’nun için yaptığınız, gösterişten uzak amel ve ibadettir.” (Hac 36,37)Kurban Organizasyonumuza katılmak ve Sipariş verebilirsiniz