İstanbul Kurbanlık

Kurbanlık hisse ve büyükbaş Satışlarımız İstanbul ve Kocaeli olmak üzere İslami usullere uygun kesim parçalama ve eve teslim hizmetimiz başlamıştır.

Sizde Kurban Hizmetimizden faydalanmak için hemen sipariş verebilirsinizİstanbul Kurbanlık Satış Merkezi

Uzun yıllara dayanan güvenilirliğimiz; kalite odaklı çalışma anlayışımız, doğaya ve çevreye saygımız, yetkin yönetim sistemleri ve kurumsal yapımız en önemli kaynaklarımızdır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek, güzel bir ortamda en iyi lezzetleri sunabilmek için tüm gayret, titizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak çalışıyoruz.

 

Kurbanlık Çiftliği geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.Besicilik  sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü Et çeşitleri , dana ,kuzu , tavuk besicilik  hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

Kurbanlık Çiftliği Uzun yıllara dayanan güvenilirliğimiz; kalite odaklı çalışma anlayışımız, doğaya ve çevreye saygımız, yetkin yönetim sistemleri ve kurumsal yapımız en önemli kaynaklarımızdır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek, güzel bir ortamda en iyi lezzetleri sunabilmek için tüm gayret, titizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak çalışıyoruz.

Kurbanlık Çiftliği sadece Kurban bayramında değil 21 yıllık tecrübe ile sadece yılda bir değil 12 ay boyunca Kurbanlık, Adak , Akika , Toptan Et Satışı ve Perakende Et satışı ile Hayvancılık ve Et ve et mamülleri hizmeti vermektedir.Sürdürülebilir hizmet ve müşteri memnuniyeti bizim ilk hedefimizdir.

Kurban Müslümanın İbadet lerinden Bir Vacip Ameldir

“Kurbanlık büyükbaş hayvanları da sizin için Allah’ın dininin nişanelerinden kıldık. Sizin için onlarda hayır vardır. Onlar saf saf sıralanmış dururken kurban edeceğinizde üzerlerine Allah’ın adını anın. Yanları üzerlerine düşüp canları çıkınca onlardan siz de yeyin, istemeyen fakire de istemek zorunda kalan fakire de yedirin. Şükredesiniz diye onları böylece sizin hizmetinize verdik.” “Onların etleri ve kanları asla Allah’a ulaşmaz. Allah’a ulaşacak olan ancak, sizin O’nun için yaptığınız, gösterişten uzak amel ve ibadettir.” (Hac 36,37)

Kurban Satış işlemi öte yandan bir İbadet olduğunu bilmekteyiz ve bu konuda gerekli tedbirlileri alıp islami usullere uygun olarak satış öncesi satış işlemleri satış sonrası kesim işlemleri hisseleme işlemleri ve kurbanlık ibadeti sonrası helalleşme gibi farizaları özenle ve hassasiyetle yerine getirmekteyiz.

İstanbul Kurbanlık

Bize aşağıda bulunan numaralardan yada info@kurbanlikciftligi.com adresinden ulaşabilriz.

Gsm : 0553 864 34 25

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!