Kurbanlık Çiftliği Kurban Fiyatları

Kurbanlık Çiftliği Kurbanlık Hisse Fiyatları

Hisse 1 : Büyükbaş Kurbanlık Hisse 22 ile 26 kg arası gelmekte olup kesim parçalama paketleme hizmeti dahil olmak üzere tüm kurbanlık hisse çeşitlerinde olduğu gibi ortalama %20 kemikli % 80 kemiksiz olmak üzere hisse fiyatı 2000 tl dir.Ayrıca ücretsiz eve teslimat hizmetimizde bulunmaktadır.

 

Hisse 2 : Büyükbaş Kurbanlık Hisse 28 ile 32 kg arası gelmekte olup kesim parçalama paketleme hizmeti dahil olmak üzere tüm kurbanlık hisse çeşitlerinde olduğu gibi ortalama %20 kemikli % 80 kemiksiz olmak üzere hisse fiyatı 2250 tl dir.Ayrıca ücretsiz eve teslimat hizmetimizde bulunmaktadır.

 

Hisse 3 : Büyükbaş Kurbanlık Hisse 36 ile 40 kg arası gelmekte olup kesim parçalama paketleme hizmeti dahil olmak üzere tüm kurbanlık hisse çeşitlerinde olduğu gibi ortalama %20 kemikli % 80 kemiksiz olmak üzere hisse fiyatı 2500 tl dir.Ayrıca ücretsiz eve teslimat hizmetimizde bulunmaktadır.

 

Kurbanlık Çiftliği Küçükbaş Kurbanlık Fiyatları

Küçükbaş Kurbanlık 1 : Küçükbaş Kurbanlık 1 canlı olarak 34 ile 37 kg arası gelmekte olup 15 ile 18 kg arası karkas gelmekte olup kesim parçalama paketleme hizmeti dahil olmak üzere Küçükbaş kurbanlık fiyatı 1350 tl dir.Ayrıca ücretsiz eve teslimat hizmetimizde bulunmaktadır.

 

Küçükbaş Kurbanlık 2 : Küçükbaş Kurbanlık 1 canlı olarak 39 ile 42 kg arası gelmekte olup 20 ile 24 kg arası karkas gelmekte olup kesim parçalama paketleme hizmeti dahil olmak üzere Küçükbaş kurbanlık fiyatı 1500 tl dir.Ayrıca ücretsiz eve teslimat hizmetimizde bulunmaktadır.

 

 

 

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!